Lietuvos kariuomenės dieną minint

Naujienos Netradicinis ugdymas

Artėjant Lietuvos kariuomenės dienai 8a klasės mokiniai susitiko su karininku, štabo seržantu Janu Onichovskiu. Pamokos pradžioje Konrad Jarmalkovič, parengęs turiningą pateiktį, papasakojo mokiniams apie Lietuvos kariuomenės įkūrimo istoriją, šios dienos minėjimo tradiciją Lietuvoje. Kiti mokiniai, sukūrę interviu apie karininko profesiją, domėjosi, kokių bruožų turi būti šios profesijos atstovas, kaip atrodo karininko darbo diena, kokius mokslus baigė pamokos svečias, kokie iššūkiai laukia žmonių, kurie pasirinko būtent šią profesiją. Pamokos svečias Jan Onichovski geranoriškai atsakinėjo į visus klausimus. Įdomiausia pamokos dalis buvo svečio rodomos nuotraukos iš misijų Afrikoje ir Gruzijoje.

Po skambučio septintokai neskubėjo skirstytis, dėkojo atvykusiam karininkui už netradicinę ir įdomią pamoką, susibūrė bendrai nuotraukai.