Lietuvos ir Lenkijos valstybingumo pėdsakais

Gegužės 11 dieną Vilniaus senamiestyje vyko estafetės, kurias organizavo Jono Pauliaus II progimnazijos mokytojai. Jose dalyvavo mokiniai iš 5 Vilniaus mokymo įstaigų. Šiais metais, minint Lietuvos nepriklausomybės 100-ąsias metines, estafečių dalyviai Vilniaus širdyje ieškojo Lietuvos bei Lenkijos valstybingumo pėdsakų. Mokiniai gavo užduotį rasti Senamiestyje objektus, susijusius su minėtų valstybių nepriklausomybės atgavimo įvykiais, atpažinti žinomas asmenybes. Po estafečių visi dalyviai susirinko Jono Pauliaus II progimnazijos Aktų salėje, kur buvo pristatytos mokinių pateiktys. Daugiausia taškų surinko ir užėmė I-ąją vietą mūsų progimnazijos mokinių komanda – Vanesa Jevdokimenko ir Dominik Zujevič iš 8d, Kšištof Tužik bei Elžbieta Polakova iš 8b. Sveikiname!