Lietuvių kalbos savaitė

Lietuvių kalbos

IMG_1776 Šių metų vasario 11- 15 dienomis mūsų mokykloje vyko tradicinė lietuvių kalbos savaitė. Penktų klasių mokiniai su mokytojų J. Blaževič, E. Steiblienės ir L. Mikšėnienės pagalba rinko „Gražiausių lietuviškų žodžių puokštę“, kuri džiugino visus ateinančius į mokyklą. Septintokai, vadovaujami mokytojų E. Gerulaitienės, I. Jakštienės, G. Vaitiekėnienės, G. Baslyk, V. Borsak, dalyvavo projekte „V. Palčinskaitės eilėraščių grafika“. Įdomiausi ir originaliausi darbai buvo iškabinti darbų parodoje. Šeštokai iliustravo frazeologizmus, jų mokytojos (E. Steiblienė, E. Gerulaitienė, J. Blaževič ir J. Krušinskaitė) surengė įdomiausių darbelių parodą mokyklos koridoriuje.

V- VIII  klasių mokiniai pademonstravo kūrybiškumą ir pristatė savo idėjas parodoje „Perskaityta knyga dėžėje“. Aštuntokai  žinias pasitikrino VIII klasių lietuvių kalbos olimpiadoje. Joje I vietą laimėjo L. Kuzminski 8d, II- E. Urbanovič 8a, III- E. Ablačinska 8d.

8c, 8b klasių mokiniai kartu su mokytoja J. Blaževič surengė dainuojamosios poezijos popietę "Mūsų dienos kaip šventė". 7a klasės mokiniai dalyvavo mokytojų I. Jakštienės ir L. Mikšėnienės parengtoje viktorinoje „Gudručių ringas“. Mokytojai vedė progines pamokas, kuriose moksleiviai sėmėsi naujų idėjų ir tobulino savo kalbinius įgūdžius.

Lietuvių kalbos savaitę vainikavo Vasario 16–osios minėjimas, kurį parengė mokytojos I. Jakštienė, G. Vaitiekėnienė, R. Ledichova, J. Krušinskaitė.