Lietuvių kalbos savaitė

Lietuvių kalbos

Kaip ir kiekvienais metais Jono Pauliaus II progimnazijoje vyko tradicinė Lietuvių kalbos savaitė. Vasario 9-15 dienomis mokiniai dalyvavo įvairiuose renginiuose, kuriuose buvo ugdomas jų kūrybiškumas, iniciatyvumas, noras taisyklingai vartoti lietuvių kalbą kasdieniame gyvenime. Tiek pradinukai, tiek vyresnių klasių mokiniai buvo pakviesti į olimpiadas, temines pamokas, parodas bei renginį, skirtą Vasario 16-osios minėjimui.

Mokyklos svečiai, mokiniai, jų tėvai, mokytojai turėjo galimybę pamatyti 4-6 klasių grafiti darbų parodą „Įsidėmėtinos rašybos žodžiai“.
Vyko 4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada „Mažieji žiniukai“ bei vyresnių klasių lietuvių kalbos olimpiados.

 

4 klasių olimpiados nugalėtojai:

I Adam  Jasinski 4b
II Ivona Stavickaja 4c
III Marek Kuleš 4c

5 klasių olimpiados nugalėtojai:

I Petkevičiūtė Patricija 5c
II Žukovski Daniel 5d
III Baraško Gabrielė 5c

6 klasių olimpiados nugalėtojai:
I Karolina Stankevič 6a
II Iveta Šerpytytė 6a
III Martin Čepulionis 6a

7 klasių olimpiados nugalėtojai:
I Emilija Urbanovič 7a
II Patricija Boreiko 7a
III Tomaš Tatol 7c

8 klasių olimpiados nugalėtojai:

I Marta Kiselevska 8d
II Michal Stankevič 8d
III Karolina  Vincukevič 8d

8 klasių mokiniai dalyvavo I-ajame trumpalaikio projekto „Tikėjimas niekada nebus tai, ką būtų galima įsidėti į kišenę kaip monetą“ (J. Ratzinger) etape.
Vasario 15 dieną progimnazijos salėje vyko iškilmingas Vasario 16-osios minėjimas. Šventiniame renginyje skambėjo eilėraščių posmai, dainos apie Lietuvą, žiūrovai grožėjosi lietuvių liaudies šokiais, klausėsi kanklių bei fleitų melodijų, ekrane stebėjo nuostabius gamtos vaizdus bei trumpą filmuką apie šią svarbią istorinę datą. Renginio pabaigoje buvo apdovanoti olimpiadų bei raiškiojo konkurso nugalėtojai.