Lenkų kalbos ir literatūros dekada

Lenkų kalbos

Sausio 21 – vasario 1 dienomis vyko lenkų kalbos dekada, kurios šūkiai buvo ,,Kai juokiasi vaikas, juokiasi visas pasaulis“ (J. Korčak) ir ,,Jonas Paulius II – šeimos popiežius“.

5 – 7 klasių mokiniai rašė diktantą, aštuntokai atliko testą ir pasakojo apie J. Korčako gyvenimą ir kūrybą, vaiko pasaulį, šeimą ir jos svarbų vaidmenį asmeniniame ir visuomeniniame gyvenime. Šiomis dienomis vyko mokinių kūrybinių darbų (piešinių, plakatų ir iliustruotų dienoraščių lapų) paroda.
Dekados metu mokiniai pristatė savo kūrybą minėtomis temomis, susitiko su poete A. Skakovska.
Didelio dėmesio sulaukė  garsus skaitymas, integruotos 1 -4  ir 5 – 8 klasių pamokos ir susitikimas su GDMP mokytoju K. Woidylo, kuris mokiniams papasakojo apie 1863 – ųjų  metų Sausio sukilimą ir pristatė skaidres šia tema.
Pasibaigus lenkų kalbos dekadai olimpiadų ir konkursų nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir knygomis.