Lenkų kalbos dekada

Lenkų kalbos

Š. m. kovo mėnesį mokykloje vyko lenkų kalbos dekada. Buvo organizuojami įvairūs renginiai. Mokykloje vyko popiežiaus Jono Pauliaus II beatifikavimo ir Česlovo Milošo 100-ųjų gimimo metinių minėjimai. 

Mokiniai dalyvavo lenkų kalbos ir literatūros olimpiadoje. 5-6 klasių atstovai rašė diktantą, o geriausieji 7-8 klasių mokiniai rašė gramatikos ir literatūros testą. po to kalbėjo burtų keliu pasirinkta tema. Dalyvavo raiškiojo skaitymo konkurse, skirtame Česlovo Milošo kūrybai, o taip pat savo kūrybos konkurse tema  Jonas Paulius II – laisvės popiežius.

Mokykloje buvo surengtos iliustracijų pagal Č. Milošo lenkų pasakų ir Vilniaus krašto legendų motyvus parodos.

Dekados pabaigoje olimpiados ir konkursų laimėtojams  buvo iškilmingai įteikti diplomai ir padovanotos knygos.