Lenkų kalbos dekada

Lenkų kalbos

Sausio 23 – vasario 3 dienomis vyko lenkų kalbos dekada, kurios šūkis: „Jonas Paulius II – maldos žmogus“. 5 – 6 klasių mokiniai lenkų kalbos dekadoje rašė diktantą, 7 – 8 klasių mokiniai sprendė testus, aštuntokai pasakojo apie Jono Pauliaus II gyvenimą ir kūrybą. Skaitovų konkurse 5-8 klasių mokiniai deklamavo Jono Pauliaus II eilėraščius arba eiliuotus kūrinius apie popiežių. Piešiniai (Jono Pauliaus II kūrybos, sentencijų iliustracijos) buvo iškabinti ant sienų.

Dekados metu mokiniai susipažino su Vilniaus poetu A. Sokolovskiu, jo kūryba. Sausio 27 d. 7-8 klasių mokiniai nuvyko į Lenkų kultūros namus pažiūrėti filmą apie Janušą Korčaką – lenkų rašytoją, kuris tragiškai mirė koncentracijos stovykloje per II pasaulinį karą.

5- 7 klasių mokiniai dalyvauja projekte „Biblioteka kuprinėje“. Jie pristatė savo kūrybinius darbus, žaidimus, vaidinimus pagal projekto metu perskaitytas knygas.

Pasibaigus lenkų kalbos dekadai olimpiados ir konkursų laureatai buvo apdovanoti diplomais ir knygomis.