,,Legenda širdyje” – 5-tų klasių mokinių konkursas

Naujienos

Septynios penktokų komandos smagiai leido laiką, besistengdamos smegenų kartotekos dėžutėje ,,rasti” Lenkijos miestų pavadinimus, papildyti Torunės meduolių skonį žiniomis ir pabėgti nuo klaidų kaip vieno pasakojimo burtininkas ponas Tvardovskis nuo Mefistofelio. Konkurso ,,Legenda širdyje” dalyviai sprendė kryžiažodį, ieškojo kūriniui tinkamos citatos, naudodamiesi internetiniu įrankiu Kahoot atsakinėjo į klausimus, susijusius su Lenkijos bei Vilnijos legendomis, jų veikėjais. Daugybė emocijų, smagi pramoga, džiaugsmas,  aplankantis pateikus gerą atsakymą, ir noras tęsti žaidimą – tokios konkurso dalyvių nuomonės nuskambėjo jam pasibaigus.

Konkurso laimėtojai:

I vieta – 5f klasė

II vieta – 5e ir 5c klasės

III vieta – 5g klasė