Lapkričio 11-oji – Lenkijos Nepriklausomybės diena

Naujienos

00115628Lapkričio 11-oji – Lenkijos Nepriklausomybės diena. Tai svarbi šios šalies data, primenanti 1918 –us metus, kai po 123 okupacijos metų buvo atkurta laisvė.

Jono Pauliaus II progimnazijoje ši diena buvo paminėta :
 • Istorijos mokytoja Beata Antonenko ir muzikos mokytoja Regina Ledichova paruošė programą vyresnių klasių mokiniams. Poezijos kūriniai, kuriuos deklamavo 6a klasės mokiniai, skatino didžiuotis mūsų protėvių veiksmais. Malonią staigmeną pateikė iš Lagievnik (Lenkija) miesto Dievo Gailestingojo vienuolyno atvykusios vienuolės ir jų globotinės. Mergaičių teatro grupė, remdamasi simboliais, suvaidino Lenkijos padalijimą ir „prisikėlimą”. Vaidinimas buvo papildytas nuostabiu deklamavimu.

• Jaunesnių klasių mokiniai į Lenkijos nepriklausomybės dienos minėjimą buvo pakviesti 12-ą valandą. 4c klasė su auklėtoja Ana Stankievič ir muzikos mokytoja Alina Judicka pakvietė į istorijos pamoką, kurioje susipynė patriotinės dainos, poezijos kūriniai bei mokinių vaidinimas. Sausakimšoje salėje buvo ne tik mokytojai ir mokiniai, bet ir pastarųjų tėvai, seneliai.

• Lenkijos nepriklausomybės dienos proga mokinių savivaldos atstovai dalyvavo iškilmėse Rasų kapinėse, padėjo gėlių puokštes.