Kūrybinių darbų paroda ,,Mano Lietuvėlė“

Naujienos Parodos

Nupiešiu saulę lapų vidury,
Aplink vaivorykštę, visom spalvom dažytą,
O apačioj, tarp žemės ir dangaus,
Nupiešiu savo Lietuvą mažytę.

Nors esam dar labai maži,
Be galo mylim savo šalį šitą.

Ingos Šeduikienės dainos ,,Nupiešiu Lietuvą” žodžiai

Mes visi, maži ir suaugę, labai mylime savo gimtinę! Kiek beieškotumėme gražių spalvų, vis tik gražiausios spalvos yra trys: geltona, žalia, raudona. Artėjant Lietuvos valstybinei šventei, Vasario 16-ajai, mūsų progimnazijos 3-ių klasių mokiniai paruošė trispalvių piešinių virtualią parodą ,,Mano Lietuvėlė“. Vienas žodis, o kiek jame telpa! Gedimino pilis ir Vilniaus katedra, Parnidžio kopos saulės laikrodis ir Puntuko akmuo, Trijų Kryžių kalnas… Vienybė, laisvė, Tėvynė – žodžiai, kurie atsidūrė vaikų darbų eilutėse. 

Pasidžiaugti ir paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną mokiniams padėjo lietuvių kalbos mokytojos: Č. Bražinskienė, E. Sadovska, A. Vaitkūnienė, G. Vilkanecienė