Kūrybinis konkursas

Knygų pasaulis pilnas nuotykių ir fantazijos, pokštų ir išminties. Jis traukia ir užburia mus nuo vaikystės.Vaikai turi mėgstamiausius rašytojus, knygas, veikėjus. Puiku, kad mokinių kūrybingumas gali atsiskleisti įvairiuose konkursuose.

Gruodžio 9 dieną Sofijos Kovalevskos progimnazijoje vyko Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų 5-6 klasių lietuvių kalbos kūrybinis konkursas "Kokį pažįstu rašytojo Vytauto Račicko kūrinių pasaulį". Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų progimnazijos 6b klasės mokinės: Elžbieta Antonenko, Marija Bogdanovič, Kamilė Jakubėnaitė, Kotryna Kovalevska, Eva Emilija Senkevič. Mokinės vaidino dvi linksmas istorijas iš Vytauto Račicko knygos "Šokoladas iki pirmadienio"(ruošė mokytoja Neringa Januševičienė). Džiugu, kad šis pasirodymas patiko ne tik konkurso garbės svečiui – Vytautui Račickui, bet ir žiūvorams ir buvo puikiai įvertintas komisijos. Mūsų šeštokės laimėjo 2-ąją vietą ir buvo apdovanotos diplomais bei rašytojo knygomis su autografu.

Tokie konkursai suteikia ne tik puikių įspūdžių, emocijų, bet ir skatina daugiau skaityti bei kūrybiškai pažvelgti į nuostabų knygų pasaulį.

Lietuvių kalbos mokytoja Neringa Januševičienė