Kūrybinis konkursas „Labas, kaip gyveni?“

Konkursai Naujienos

Lapkričio 22 dieną Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje vyko Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų 5-6 klasių mokinių lietuvių kalbos kūrybinis konkursas „Labas, kaip gyveni?“ pagal prozininko, gamtininko, fotografo, radijo laidų vedėjo, aplinkosaugininko – Selemono Paltanavičiaus kūrybą.

Šiame konkurse antrus metus iš eilės dalyvavo mūsų progimnazijos 6f klasės mokinės Evelina Vinogrodska ir Aneta Zenovič. Mokinės kartu su lietuvių kalbos mokytoja paruošė inscenizaciją iš Selemono Paltanavičiaus knygos „Leopardas Leonardas“. Šis nuotaikingas pasirodymas patiko ne tik žiūrovams, bet ir vertinimo komisijai, nes šeštokės buvo apdovanotos III vietos diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Renginio pabaigoje kalbėjęs rašytojas Selemonas Paltanavičiaus nuoširdžiai papasakojo apie savo kūrybą, pasidžiaugė puikiais  mokinių pasirodymais, įteikė atminimo dovanėles visiems mokytojams, paruošusiems konkursui mokinius.

Kiekvienas kūrybinis konkursas įdomus ir vertingas, nes skatina atidžiau skaityti grožinę literatūrą, suteikia galimybių atsiskleisti mokinių ir mokytojų saviraiškai, kūrybiškumui, originalumui, skatina puoselėti meninį žodį, kurti ir atrasti.

                                     Lietuvių kalbos mokytoja Neringa Januševičienė