Kuo stiprūs mano bendraamžiai?

Naujienos

Birželis – pirmutinis vasaros mėnuo prasideda gražia ir prasminga švente. Birželio 1-ąją  švenčiame Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šiai progai 6c, 6f klasių mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos projekte „Kuo stiprūs mano bendraamžiai?“. Mokiniai  kartu  su lietuvių kalbos mokytoja Neringa Januševičiene, aptarę perskaitytas rašytojos Vandos Juknaitės knygos „Tariamas iš tamsos“ ištraukas, rinko savo bendraamžių, kurie patyrė sunkių gyvenimo išbandymų ar turi įgimtą negalią, labiausiai patikusias mintis, jas užrašė ir iliustravo savo piešiniais ar garsaus lietuvių dailininko ir kompozitoriaus M. K.Čiurlionio pasirinktomis paveikslų reprodukcijomis.

Šeštokai, dalyvavę šiame projekte, buvo maloniai nustebinti, kiek daug gyvenimo stiprybės, optimizmo, tvirtybės turi jų bendraamžiai, kaip jie moka džiaugtis gyvenimu, todėl  mokėsi  ir patys būti stipriais ir pasitikėti savimi.