Kuo norėtum būti?

Naujienos

Trečiadienį klasės valandėlės metu mes, 7c klasės mokiniai, atėjome į pamoką. Į klasę užėjo nepažįstama ponia su didžiuliu krepšiu. Buvome susidomėję, kas mus laukia. Auklėtoja pranešė, kad vyks profesinio orientavimo pamoka, susipažinsime su kirpėjo amatu. Mokytoja parodė filmuką apie kirpėjų – stilistų profesiją, iš kurio sužinojome daug naujo. Paskui pristatė svečią. Pasirodo, ponia Jolanta Bistrajienė – kirpėja. Viešnia mielai atsakinėjo į mūsų klausimus. Susitikimo pabaigoje visų mokinių laukė staigmena. Ponia Jolanta pranešė, kad vienai iš mergaičių padarys šukuoseną. Visos mergaitės puolė prie stalo, ant kurio buvo išdėstyti lapeliai. Pasisekė Dominikai, ištraukusiai laimingą burtą. Kirpėja gražiai supynė jai plaukus. Kiti tuo metu stebėjo, kaip kirpėja demonstruoja meninius gebėjimus. Visi liko tiesiog sužavėti!

7c klasės mokiniai Dominika Dmuchovska
ir Daniel Palionis