„Kto za tobą w szkole ganiał, do piórnika żaby wkładał? Kto?…”

Aktualia

…no właśnie kto? Oczywiście – chłopak. Czy zastanawialiście się czasami, jaka byłaby klasa bez chłopaków? A gdyby tak Pani Dyrektor, niczym Profesor Kleks, postanowiła przyjmować do Progimnazjum tylko i wyłącznie dziewczynki? A kto ciągałby za warkocze, kto by na ławce napisał „głupia Ewka”, kto dokuczał i przepraszał…Tak, z pewnością w szkole byłoby smutno i nudno. Jak to dobrze, że mamy chłopaków, tych roześmianych, szalonych, wspaniałych chłopaków.

30 września, z okazji Dnia Chłopaka, dziewczynki z 5 d klasy postanowiły uczcić święto. Stanęły na wysokości zadania i stworzyły dla swoich kolegów piękne upominki – własnoręczne krawaty z napisem „Krawat Super Chłopaka”. Nie brakowało ciepłych życzeń, wzruszeń i małego co nieco. A wszystko w miłej, istnie przyjaznej atmosferze.

Wychowawczyni Bożena Ustjanowska