Konsultacijų mokiniams bei klasės vadovavimo valandos 2020-2021 m.m.

Eil.nr.Pavardė, vardasKonsultacijos(diena, val., kabinetas)Klasės vadovavimas (diena, val., kabinetas)
 1Antonenko Beata II  15:10 – 15:55 Kabinetas – 222 V  08:00 – 08:30                         Kabinetas – 222
 
3 Augustinovič Agata I     15:10 – 15:55 Kabinetas – 246  
4 Autuch Alina III  13:50 – 14:35 Kabinetas – 206 V 12:55 – 13:40
Kabinetas – 206 
5 Balionienė Karina II    15:10 – 15:55 Kabinetas – 242 V 08:00 – 08:30 Kabinetas – 128
6 Bielska Alina III 14:20 – 15:05 Kabinetas – 121  II 08:00 – 08:30 Kabinetas – 223  
 7Borsak Vitalij II 15:10 – 15:55 Kabinetas – 130 7a  IV –  08:00 –  08:30 
8Bražinskienė Česlava I  13:50 – 14:35
Kabinetas – 220A
 
 9Blaževič Jolanta I     15:10 – 15:55 Kabinetas –225BV 08:00 – 08:30 Kabinetas –229
10 Chmurec Božena V  12:55 – 13:40 Kabinetas – 213 II  12:55 – 13:40 Kabinetas – 213
11 Chvatova Tatjana I   13:40 – 14:25
Kabinetas – 205
 
12 Černiavska Teresa IV   12:55 – 13:40
Kabinetas – 218 
III 12:55 – 13:40
Kabinetas – 218 
13 Denkovska Renata IV  13:40 – 14:25
Kabinetas – 211
 
14 Gerulaitienė Erika II  15:10 – 15:55 Kabinetas – 230 
15 Grib Nėjolia IV  13:55 – 14:30 Kabinetas – 219IV  12:55 – 13:40 Kabinetas – 219
16 Griškevičė Jolanta I   08:00 – 08:30 Kabinetas –249III   07:45 – 08:30 Kabinetas – 249
17 Griškevičienė Ana I   15:10 – 15:55 Kabinetas – 229 
18 Grodz Kristina V  13:25 – 14:10
Kabinetas – 233
I   13:25 – 14:10Kabinetas – 233
19 Jacevičienė Katažina V  11:55 – 12:40 Kabinetas – 106 V  12:55 – 13:40 Kabinetas – 106 
20 Jakštienė Ilona I    15:10 – 15:55
Kabinetas – 240 
 
21 Jankovska Katažina III  15:10 – 15:55
Kabinetas – P7
III  08:00 – 08:30Kabinetas – P7
22 Januševičienė Neringa  I   15:10 – 15:55
Kabinetas – 231
 
23 Judicka Alina I   13:50 – 14:35
Kabinetas -105
 
24 Juodis Alicja Teresa II  15:10 – 15:55
Kabinetas – 232
V  08:00 – 08:30
Kabinetas – 232
25 Jurevič Bogoslava III  15:10 – 15:55
Kabinetas – 222
I   08:00 – 08:30
Kabinetas – 222
26 Kitkovska Karolina IV   15:10 – 15:55
Kabinetas – sporto salė
 
27 Kordecka Katažina I   14:40 – 15:25
Kabinetas –237
III   08:00 – 08:30 Kabinetas – 234
28 Kovalevska Aleksandra 7e  III –  08:00 – 08:30
Kabinetas – 130/229
 29Krušinskaitė Jurgita III 15:10 – 15:55 Kabinetas – 246  
30 Kuftina Teresa II  12:55 – 13:40
Kabinetas – 107
V  12:55 – 13:40
Kabinetas – 107
 
32 Kurdeko Leokadija I  15:10 – 15:55
Kabinetas – 125
IV  08:00 – 08:30
Kabinetas – 125
 33Leščinska Juliana III  08:00 – 08:30
Kabinetas – 120
34 Levko Jurij I 14:20 – 15:05 Kabinetas – sala sportowaI 08:00 – 08:30
Kabinetas  128
 35Macutkevič –Aleinikova AnželikaI  15:10 – 15:55
Kabinetas – 120
 
 36Marcinkevič Jelena  III   12:55 – 13:30
Kabinetas – 217
I  12:55 – 13:30
Kabinetas – 217
37 Mažeikienė Loreta IV  15:10 – 15:55
Kabinetas – 247
 
 38Masiulienė Beata III 13:50 – 14:35 Kabinetas – 110 IV 13:50 – 14:35 Kabinetas – 110
 39Mikonis Irina II  15:10 – 15:55 Kabinetas – P8V  08:00 – 08:30
Kabinetas –P8
40 Moisevič Teresa  I      13:50 – 14:35 III   12:55 – 13:40
Kabinetas – 207
V   12:55 – 13:40 Kabinetas – 207
 41Morozova Ana  IV  15:10 – 15:55Kabinetas – 124V   08:00 – 08:30 Kabinetas – 124
 42Narkevič Alina V    12:55 – 13:40Kabinetas – 203III   12:55 – 13:40 Kabinetas –203
 43Narunec Romuald II   15:10 – 15:55Kabinetas – 226 
 44Narunec Sabina III  15:10 – 15:55
Kabinetas – 226
 
45 Noskienė Liana II   15:10 – 15:55
Kabinetas – 236
 
 46Račiūnaitė Giedrė IV  13:50 – 14:35
Kabinetas – 205
 
47 Rindeika Vitalijus I    15:10 – 15:55 Kabinetas – sporto salė 
 48Rynkėvič Zbignev IV  15:10 – 15:55
Kabinetas – 128
 
 49Rogėlevič Alicija II   15:10 – 15:55
Kabinetas – P7
 
 50Romanovska Ivona  V  12:55 – 13:40
Kabinetas – 214
I   12:55 – 13:40 Kabinetas – 214
 51Rusecka Nadežda II   15:10 – 15:55
Kabinetas – 243
III  08:00 – 08:30
Kabinetas – 243
 52Sadovska EvelinaIII  13:50 – 14:35
Kabinetas – 211
 
 53Skeberdienė Evelina I     14:20 – 15:05
Kabinetas –248
I  08:00 – 08:30
Kabinetas – 246
54 Stankevič Jadvyga IV  12:55 – 13:40 Kabinetas – 112I    13:50 – 14:35
Kabinetas – 112
55 Stankevič Ana I   12:55 – 13:40
Kabinetas – 208
III 13:55 – 14:40
Kabinetas – 208
 56Stankevičienė Elžbeta II  15:10 – 15:55
Kabinetas –228
IV   08:00 – 08:30
Kabinetas – 226
 57Stankevič Stanislav IV 15:10 – 15:55
Kabinetas – 129
II    08:00 – 08:30
Kabinetas – 129
58 Staševska JolantaIII  12:55 – 13:40
Kabinetas – 216
V   12:55 – 13:40
Kabinetas – 216
 59Steiblienė Jelena II    15:10 – 15:55
Kabinetas –235
 
 60Sutugina – Zverugo MarinaI    15:10 – 15:55Kabinetas – P5 
 61Šilanskienė Aušra I    13:50 – 14:35
Kabinetas – 211
 
62 Šulska Lilija I   12:55 – 13:40
Kabinetas – 220B
III  12:55 – 13:40
Kabinetas – 220B
 63Tačickaja Irena III  15:10 – 15:55
Kabinetas – 244
 
 64Tomaševič Lilija III  15:10 – 15:55
Kabinetas – 123
IV  08:00 – 08:30
Kabinetas – 123
65 Truchanovič AleksandraIII  15:10 – 15:55
Kabinetas – 237
III  08:00 – 08:30
Kabinetas – 237
66 Urbanovič Monika BeataII  15:10 – 15:55
Kabinetas – 131
I   08:00 – 08:30
Kabinetas – 131
 67Ustjanovska Božena II  15:10 – 15:55
Kabinetas – 122
III 08:00 – 08:30
Kabinetas –122
68 Vaitiekėnienė GabrielėIII 15:10 – 15:55
Kabinetas – 202
 
 69Vaitkūnienė Ana II  13:50 – 14:35
Kabinetas –221
 
 70Vasilevska Malgožata V  15:10 – 15:55
Kabinetas – 223
V  08:00 – 08:30
Kabinetas – 223
 71Venckevič Irena I   12:55 – 13:40
Kabinetas – 111
IV   12:55 – 13:40
Kabinetas – 111
 72Vilkanecienė Gražina IV 13:50 – 14:35
Kabinetas – 221
 
73 Vinciūnienė Julija III   13:50 – 14:35
Kabinetas –per. kl.
 
 74Zaciško Franc III   15:10 – 15:55
Kabinetas – P6
 
 75Žabelovič Ana II   13:25 – 14:10
Kabinetas – 121