Konkurso „Ant žodžio sparnų“ II etapas

Konkursai Konkursy Naujienos

Lapkričio 29 dieną mūsų progimnazijoje vyko Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų“ II etapas, į kurį atskubėjo 1-4 klasių lietuviško žodžio mylėtojai su juos lydinčiomis mokytojomis. Svečius pasitiko 3c klasės kanklininkė Patrycja , o vedėjai iš 7 klasės Eliza ir Michal kvietė drąsiai lipti į sceną.

Komisija, kurią sudarė Vilniaus Santaros gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Irina Židovič, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Kristina Mišeikienė ir Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Teresa Moisevič, atidžiai klausėsi linksmų, nuotaikingų poezijos kūrinių ir išrinko konkurso nugalėtojus. Linkime jiems sėkmės III etape!

Esami dėkingi konkurso rėmėjui – Labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“, už nuostabias knygas dalyviams bei jų mokytojams.

Kviečiame pasigrožėti konkurso akimirkomis.