KONKURS WIEDZY I UZDOLNIEŃ PLASTYCZNYCH „EURO 2012″ ORAZ IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W LONDYNIE

Aktualia

Pod koniec maja zostały ogłoszone wyniki konkursówplastycznych dot. Mistrzostw Europy w piłce nożnej „EURO 2012" oraz Igrzysk Olimpijskich w Londynie, wśród młodzieży polskich szkół na Litwie. Nie bez sukcesu w konkursach spisali się uczniowie naszego progimnazjum. Spośród nadesłanych ogółem 269 prac plastycznych, wyłoniono laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych: W II kategorii wiekowej (klasy V – VIII), konkursu dotyczącego Igrzysk Olimpijskich, wyróżniono prace Eweliny Osipowicziute, kl.6B, i Małgorzaty Bogdanowicz, kl.7C. W konkursie „EURO 2012" wyróżniono pracę Konrada Awdiejewa z 6E kl. W konkursie wiedzy na temat historii Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Europy w piłce nożnej, który składał się z 2 etapów, wyróżnienie zdobył uczeń klasy 8D – Tomasz Pawtel.