Konkurs Poetycki „Moje pierwsze wiersze“

Aktualia

       W dniu 12 kwietnia br. w Domu Kultury Polskiej, podczas literacko-muzycznej imprezy z okazji XIV Światowych Dni Poezji UNESCO, odbyło się podsumowanie wyników Konkursu Poetyckiego „Moje pierwsze wiersze”.
       Międzynarodowe jury w składzie przewodniczącego, znanego polskiego poety Aleksandra Nawrockiego, redaktora naczelnego pisma „Poezja Dzisiaj”, zastępcy przewodniczącego, prezesa Republikańskiego Stowarzyszenia Literatów Polskich Aleksandra Sokołowskiego, członka komisji, przewodniczącego klubu literackiego „Nasza twórczość” przy Stowarzyszeniu Wspólnota Polska Jana Rychnera oraz członkini komisji, poetki wileńskiej, Marzeny Mackojć przyznało drugie miejsce –
      Emilii Pozniakowej ucz.5 B klasy
(naucz. Irena Szostak) za wiersz pt. „Co jest ważniejsze”. Aurelia Korenikowa ucz. 5 B klasy (naucz. Irena Szostak) za wiersz pt. „Droga do szczęścia” otrzymała wyróżnienie.

Gratulacje!