Konkurs języka angielskiego SPELLING BEE 2018

Osiągnięcia

27 kwietnia Wileński Dom Wspólnot Narodowych gościł finał konkursu literowania w języku angielskim "SPELLING BEE". O tytuł mistrza kraju ubiegali się najlepsi uczniowie z 4 regionów Litwy – Wilna, Kowna, Kłajpedy i Poniewieża. Cieszymy się, że w kategorii wiekowej 5-7 klas uczestniczył uczeń 7d klasy naszego progimnazjum Edwin Olenkowicz, który zajął 3 miejsce. Po konkursie wszystkich uczestników zaproszono do Ambasady Stanów Zjednoczonych, gdzie mieli okazję spotkać się z dyplomatą amerykańskim oraz wysłuchać wykładu uczestniczki programu FLEX, która spędziła rok w Stanach Zjednoczonych. Była to świetna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności językowe na praktyce. Gratulujemy Edwinowi i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczycielka języka angielskiego Nadieżda Rusiecka

– Zdjęcia Ambasady Stanów Zjednoczonych