Konkurs „Inny kształt”

Aktualia

Na lekcjach chemii nie tylko uczymy się trudnych pojęć, wzorów chemicznych czy układu pierwiastków chemicznych. Staramy się również uczestniczyć w konkursach takich jak np. „Inny kształt”. Zadaniem konkursu było wykonanie ze zbędnych surowców elementów interieru do swego pokoju. Wysłaliśmy wiele swoich prac, a trzy z nich – Eko-waza, stoisko na ołówki i długopisy oraz most krasnoludków – odebrano na wystawę. Autorami prac, które były eksponowane podczas wystawy w dziale Departamentu dziecięcej i młodzieżowej literatury Litewskiej Biblioteki Narodowej im. Martynasa Mažvydasa są uczniowie klas ósmych Emilia Błaszkiewicz, Emilia Sienkiewicz oraz Dariusz Romankiewicz. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Nauczycielka chemii Agata Augustynowicz