Koleżeńska klasa

24 listopada uczniowie klasy 2d wraz z wychowawczynią oraz rodzicami brali udział w warsztatach "Koleżeńska klasa".

Agresja oraz w swych przejawach zaskakuje i niepokoi coraz nowymi manifestacjami. Jej skala przeraża. Warsztaty mają w szczególności na celu zapoznanie z tematem agresji i skutecznymi sposobami na jej rozładowanie. Uczniowie zdobywali podstawową wiedzę dotyczącą pojęcia agresji i zachowań agresywnych, zapoznawali się z przyczynami i metodami rozwiązania konfliktów, poznawali metody radzenia sobie ze złością i agresją. Dowiedzieli się jak budować dobre relacje z rówieśnikami oparte na przyjaźni i tolerancji.

Klasa wykazała się na same zuchy. Podczas warsztatów panowała koleżeńska, ciepła atmosfera.