Kochanym Dziadkom i Babciom

Dnia 24 stycznia,  z okazji Dnia Dziadka i Babci, uczniowie 3c klasy z niecierpliwością czekali w szkole na zacnych gości. Wnuczęta z wielkim zaangażowaniem zawczasu przygotowały prezenty – słodkie pierniki w formie serca.
      Dzieci przedstawiły wspaniały koncert dla swoich licznie przybyłych Babć i Dziadków. Ukochane wnuczęta  recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a najbardziej zauroczyły inscenizacjami, w których dziadkowie mogli rozpoznać siebie. Specjalną niespodzianką dla zaproszonych były korony,  symbolizujące  ich zasługi życiowe.
     Po uroczystości uczniowie wraz z ukochanymi dziadkami i babciami zasiedli przy wspólnym stole. Częstując się herbatką z samowaru oraz pysznym ciastem wszyscy cieszyli sie tym niezwykłym dniem!