Knyga – neįkainuojamas turtas

Vasario 21 dieną 5c ir  8c klasių mokiniai apsilankė 15 – oje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje. Ekskursijos dalyviai aktyviai dalyvavo kultūriniuose renginiuose, diskusijose, atliko įvairias užduotis kūrybinėse studijose. Vieniems  patiko kurti knygų iliustracijas su žymiu rašytoju Kęstučiu Kasparavičiumi, kiti išsirikiavo eilėje prie senovinių spausdinimo mašinėlių, kad atspausdintų dienos frazę. Lankytojai susipažino su Brailio raštu, kūrė savo knygeles.
      Apsilankę didžiausioje Baltijos šalyse Knygų mugėje, mokiniai susimąstė apie knygos reikšmę šiuolaikinių  technologijų pasaulyje. Smagu, kad daugelis įsitikino, jog knygos yra svarbiausiu žinių, išminties ir vaizduotės lavinimo šaltiniu.