Kino fabrikėlis

Naujienos

Vasario 14 d. įvyko vienos dienos edukacinė programa vaikams ,,Kino fabrikėlis“, kurią organizavo Audiovizualinių menų industrijos inkubatorius (AMII). Jos metu mūsų progimnazijos 7f klasės mokiniai tapo scenaristais, režisieriais, operatoriais bei aktoriais ir sukūrė savo trumpametražį filmą.

Mokiniai pirmiausia susipažino su AMII komanda, išklausė trumpą paskaitą apie filmavimo pagrindus ir apie tai, kaip kuriamos įvairios šviesų kompozicijos. Vėliau vaikai išsirinko vieną iš savo parašytų scenarijų, jį tobulino, pasiskirstė pareigomis bei atsakomybėmis ir visi kibo į darbus. Po filmavimų vyko montavimo darbai ir su nekantrumu buvo laukiama galutinio rezultato.

Nors visi buvo pavargę po ilgos ir darbingos dienos, iš AMII išvyko su šypsenomis veide ir nepamirštamais įspūdžiais.

Šį projektą koordinavo kino režisierė Inesa Kurklietytė, prodiuseris, režisierius ir operatorius Aleksandras Brokas, filmų muzikos kompozitorius Ramūnas Jasutis. Jiems padėjo Vilniaus universiteto Kūrybos komunikacijos studentės praktikantės.