Kelionė į Latviją

Naujienos

       Mūsų Globėjo  vizito į Lietuvą 20 – mečio  proga,  mes – 7a, 8b ir 8d mokiniai,  išvykome  į kelionę ,,Jono Pauliaus II pėdomis“ į Latviją. Pakeliui užvažiavome į Lietuvos ežerų kraštą – Zarasus, kur grožėjomės įspūdingais gamtovaizdžiais.


      Latvijoje, Preilių miestelyje, apsilankėme Lėlių muziejuje. Apžiūrėjome apie 350 lėlių, kurios yra patalpintos įvairiuose interjeruose, kiekvienas eksponatas turi savo istoriją. Galima sakyti, patys atsidūrėme pasakų pasaulyje, akimirkai tapome lėlėmis, princesėmis ir princais.


      Didžiuojamės, kad nuvykome į Aglonos baziliką, kuri garsėja ,,Stebukligosios mergelės“ paveikslu ir jo gydomosiomis galiomis. 1993 m. šioje šventovėje meldėsi mūsų progimnazijos globėjas – Jonas Paulius II.


    Grįždami namo, užsukome į Šilininkų malūną. Šeimininkai pavaišino mus kvapnia arbata, gardžiu sūriu ir karštais blynais su uogiene.


     Ekskursija visiems labai patiko!

8b klasės mokiniai