Kas yra mokslas? Neieškok apibrėžimų, įsitikink pats!

Naujienos

Seniai žinoma, kad eksperimentavimas – tai puikus pasaulio pažinimo būdas. Balandžio 26 dieną 5b ir 7a klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Malgožata Vasilevska ir Nadežda Rusecka nuvyko į Vilniaus lenkų kultūros namus, kuriuose trumpam įsikūrė garsiausio Lenkijos mokslo muziejaus – Koperniko mokslo centro – mobili paroda. Mokiniai pamatė nemažą eksponatų ekspoziciją ir jų pagalba galėjo stebėti įvairius objektyvios realybės reiškinius. Pavyzdžiui, trimatis žmogaus kūno modelis padėjo geriau suprasti žmogaus kūno sudėjimą, o galvosūkiai buvo puikus būdas mankštinti smegenis. Didžiausia parodos pramoga tapo plazminis kamuolys, kuriame jaunieji tyrinėtojai stebėjo elektros iškrovimus. Netradicinės pamokos pabaigoje mokiniai gavo „Jaunojo mokslininko vadovą“, kuriuo vadovaudamiesi kelis eksperimentus galės atlikti namie. Kas žino, galbūt vienas iš apsilankiusiųjų parodoje kada nors taps žymiu mokslininku?