Kas dirba banke?

Naujienos Netradicinis ugdymas

Kiekvienas vaikas jau ankstyvoje vaikystėje svajoja apie būsimą profesiją. Pamokose, skirtose ugdymo karjerai, mokiniai turi galimybę susipažinti su specialybių įvairove ir pagalvoti apie savo ateitį.

Šiais mokslo metais 6a klasės mokiniams apie savo profesijų subtilybes pasakoja jų tėveliai. Kovo 7 dieną Evelinos Berdovskos mama Renata Berdovska, dirbanti UAB "Medicinos bankas", papasakojo apie atsakingą bankininko darbą. Mokiniai buvo supažindinti su pinigų istorija, sprendė kryžiažodį, pasižiūrėję spalvingą animacinį filmuką, diskutavo apie pinigų reikšmę bei banko teikiamų paskolų tvarką. Šeštokams buvo įdomu ir jie noriai klausinėjo viešnios apie šios profesijos ypatumus. Pamokos pabaigoje visi buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis – "auksiniais eurais".

Dėkojame poniai Renatai už įdomią pamoką!

E. Stankevičienė