Karolio Voitylos 92 – ojo gimtadienio metinės

Naujienos

Gegužės 18 dieną Karolio Voitylos 92 – ųjų gimimo metinių proga įvyko II-oji JP2 kartų estafetė (trasos ilgis – 105 km). Jaunieji piligrimai meldėsi Vilniaus Aušros Vartų koplyčioje, kurioje šv. mišias laikė kunigas Dariuš Stančik. Paskui maldininkai keliavo į Kauną ir Šiluvos miestelį. Ten jaunimas apsilankė prie Jono Pauliaus II paminklo.

Mūsų progimnazijos mokiniai sėkmingai startavo trasoje Vilnius – Vadovice. Lietuvos lenkiškų mokyklų atstovai nuo Aušros Vartų iki Vadovicų keliavo pro Trakus, Pivašiūnus, Raigardą, Lomžą, Varšuvą, Čenstakavą ir Osvencimą (trasos ilgis – 845 km).

Krokuvoje Dariušo Stančiko vadovaujamą grupę pasitiko Arkivyskupas kardinolas Stanislav Dziviš, kuris padovanojo bėgikams rožančius. Gegužės 18 dieną visi piligrimai dalyvavo šv. mišiose Vadovicų bazilikoje, kurioje buvo pakrikštytas būsimas popiežius.