Karališkoji arbata

Naujienos Netradicinis ugdymas

Gegužės 27 dieną 6e klasėje vyko netradicinė anglų kalbos pamoka „Royal Tea Party”. Didžiojoje Britanijoje susitikimai prie arbatos puodelio yra itin populiarūs, tad šeštokai nusprendė organizuoti sau šventę anglų kalbos pamokoje.

Mokiniai pasidalino grupėmis, iš kurių kiekviena gavo užduotį. Atsakingieji už klasės papuošimą sustumdė suolus, sukūrė plakatus arbatos tema ir gėlėmis papuošė klasę. Kita grupė paruošė gardžius sausainukus, tradicinius sumuštinukus su agurku bei angliškas velykines bandeles „hot cross buns“. Stalo vidury pagal tradiciją stovėjo arbatinukas, kuriame garavo šviežiai užplikyta arbata. Mokiniai žaidė žaidimus, sprendė kryžiažodžius, pasakojo arbatos istoriją ir žaidė KahootRuoštis šiai pamokai padėjo anglų kalbos mokytojos Malgožata Vasilevska ir Nadežda Rusecka.

Šventė pavyko, ir ją būtinai pakartosime kitais mokslo metais!

Agneška Rodzevič 6e