Kapinės – svarbi istorijos ir kultūros pažinimo vieta

Vilniaus kapinių tvarkymą artėjant Vėlinėms 6c ir 6d klasės pradėjo nuo ekskursijos. Mokiniai aplankė karines Antakalnio bei Saulės kapines, esančias prie šv. Petro ir Povilo bažnyčios.
       Antakalnio kapinėse  yra daug kapaviečių, ženklinančių praūžusius karus ir kovas. Čia ilsisi lenkų legionieriai, vokiečių ir rusų kariai, žuvę Pirmojo pasaulinio karo metu. Perlaidoti Napoleono armijos kariai. Įrengtas memorialas Antrojo pasaulinio karo dalyviams. Ilsisi ir žuvusieji už Lietuvos nepriklausomybę 1991m. Antakalnio kalvos saugo amžinojo poilsio atgulusių žymių menininkų, mokslininkų ir kitų garbių žmonių atminimą.
       Pasivaikščioję po kapines, mokiniai sutvarkė apleistus kapus ir uždegė žvakes.