Kalendorinės švenčių dainos

Naujienos

Šių metų ratas jau baigia apsisukti. Dabar advento laikotarpiu laukiame gražiausių metų švenčių – Šv. Kūčių ir Kalėdų, todėl ypač smagu netradicinėje pamokoje pakalbėti, sužinoti ir suprasti daug naujų ir įdomių dalykų apie šį periodą.

7d klasės mokiniai integruotoje muzikos ir lietuvių kalbos pamokoje „Kalendorinės švenčių dainos“ ne tik dainavo kalėdinę dainą apie elnią devyniaragį, bet ir pateiktyse pristatė kalendorines švenčių dainas, jų simboliką, Kūčių ir Kalėdų papročius. 

Dainos – mūsų širdies balsas, jose atsispindi visas žmogaus ir tautos pasaulis. Jas septintokai mokosi dainuoti per muzikos pamokas, o per lietuvių kalbos pamokas skaito, aptaria, aiškinasi prasmę ir stengiasi suprasti, kaip seniau pasaulis buvo jaučiamas ir suprantamas.

Lietuvių kalbos mokytojos Neringa Januševičienė ir Erika Gerulaitienė