Kalėdų belaukiant…

Naujienos

Artėjant gražiausiai metų šventei visi gyvena pakilia nuotaika, nes apima laukimo džiugesys, atsiranda noras padėti vieni kitiems.
         Šventų Kalėdų proga   Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija "Viltis" pakvietė  mūsų progimnazijos jungtinės specialiosios klasės mokinius ir jų šeimas į renginį ,,Kalėdų belaukiant…“, kuris vyko Lietuvos nacionaliniame dramos teatre.  Buvo smagu susitikti su Kalėdų seneliu, kartu dainuoti, šokti ir žaisti.
        Pagal programą ,,Gerumo seansai“ mokiniai apsilankė kine. Esame dėkingi bendrijai  už suteiktą galimybę žiūrėti įdomius filmus.

Gruodžio 18 dieną jungtinės specialiosios klasės mokiniai nudžiugino savo tėvelius kruopščiai paruoštu vaidinimu ,,Kalėdų belaukiant…“. Skambant dainoms į šventę atvyko Kalėdų senelis su didžiuliu maišu dovanų.  Buvo daug nuoširdaus juoko šokant, dainuojant ir žaidžiant  su ypatingu svečiu.