KALĖDOS XXI AMŽIUJE

Naujienos Netradicinis ugdymas

Gruodžio mėnesį 8c ir 6a klasės kartu su mokytojomis Alicija Juodis, Malgožata Vasilevska ir Nadežda Rusecka paruošė kalėdinį spektaklį "Nativity Play". Mokiniai vaidino anglų ir lenkų kalbomis. Savo pasirodymu jie akcentavo, kad mažasis Jėzus nori susitikti su kiekvienu XXI amžiuje gyvenančiu žmogumi. Pasiruošimai spektakliui vyko ilgas šešias savaites.

Gruodžio 20 dieną mokyklos salėje susirinko abiejų klasių tėveliai, seneliai, broliai ir seserys. Visiems jauniems aktoriams pavyko įveikti scenos baimę ir puikiai atlikti savo vaidmenis. Jaudulio apimti žiūrovai pasibaigus spektakliui aktoriams plojo atsistoję. Gruodžio 19 ir 23 dienomis spektaklis buvo rodomas progimnazijos mokiniams ir mokytojams.

Nors pasiruošimas reikalavo daug pastangų, darbo ir laiko, spektaklio dalyviai nesigaili tam paaukotų valandų ir džiaugiasi, kad jiems viskas pavyko!