KALĖDOS MOKYKLOJE

Mūsų mokykloje yra kruopščiai puoselėjamos kalėdinės tradicijos. Gruodžio 18 – 23 dienomis 1 – 4 klasėse vyko Kalėdinės vakaronės. Šventinę nuotaiką padėjo sukurti gražūs mokinių linkėjimai dalinantis kalėdaičiais su draugais, auklėtoja ir savo artimaisiais. Renginiai prasidėjo vaidinimais, kurie atvėrė žinomų pasakų pasaulį. Mokinių įkūnyti veikėjai aplankė gimusį Kūdikėlį Jėzų.

2a klasės mokiniai ir instrumentinis ansamblis „Totus Tuus“ pristatė savo tėvams vaidinimą „Atėjo mažoji Meilė“, 2b – „Prakartėlė su pasaka”, 2c – „Yra tokia diena”, 3a – „Betlejaus žvaigždė”, 3b – „Tradicijos ir papročiai“, 4a – „Prakartėlė su pasakų veikėjais”, 4b – „Mergaitė su degtukais“. 5j klasės mokinių vaidinimas „Vaikai pas kūdikėlį Jėzų“ sužavėjo tėvus, mokytojus, draugus iš 2c ir 3b klasių.