Kalėdos angliškai

Kuris iš mūsų nesvajoja apie dovanas, ypač artėjant gražiausiai metų šventei? Prieš pat Kalėdas 2b, 2c, 3a, 3b ir 3c klasių mokiniai nusprendė kreiptis į Kalėdų Senelį. Anglų kalbos pamokose, jie sukūrė gražius laiškus, kuriuose nepamiršo paprašyti dovanų ne tik sau, bet ir savo mamytėms, tėveliams, seserims, broliukams bei kitiems šeimos nariams.

Ar jūs kada nors susimąstėte, kaip švenčia Kalėdas kitų šalių gyventojai? 8a ir 8c klasių mokiniai, vykdydami  klasės projektą "Kalėdų tradicijos pasaulyje" (‘Christmas Traditions around the World’), turėjo progą sužinoti apie Kalėdų papročius skirtingose šalyse.

Ar galite įsivaizduoti Kalėdas be kalėdinių giesmių? Gruodžio17-18 dienomis kiekvienas progimnazijos mokinys ar mokytojas galėjo prisijungti prie jungtinio klasių choro ir padainuoti kalėdines dainas anglų kalba. Tai buvo puiki proga stabtelėti, nutolti nuo kasdienių rūpesčių ir pajusti šventinę nuotaiką.