Kalėdoms artėjant

Artinantis gražiausiai ir labiausiai laukiamai metų šventei, visą gruodį mūsų progimnazijoje tvyrojo kalėdinė nuotaika. Koridorių sienos, langai bei stendai buvo papuošti mokinių sukurtais šventiniais darbeliais, laiškais bei įvairių formų sveikinimais. Vis dažniau pasigirsdavo kalėdinės giesmės, klasėse vyko vakaronės, į kurias buvo kviečiami mokinių tėveliai, seneliai bei artimi žmonės.

Viską vainikavo gruodžio 19 dieną vykęs kalėdinis renginys, kuriame dalyvavo Vilniaus Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčios klebonas Valdas, mokyklos administracija, pedagogai, tėvai, pagalbinis personalas. Mokiniai susirinkusius pradžiugino kalėdinėmis giesmėmis, iškilmingai sušoktu polonezu bei vaidinimu. Po direktorės sveikinimų bei bendros maldos, skambant giesmėms, visi pasidalijo kalėdaičiais, linkėdami vieni kitiems šiltų švenčių bei gerų artėjančių metų.