Kalėdinių varpelių skambesy

Naujienos

Šventinės lietuvių kalbos pamokos įsuko pirmokus į pasakų, kalėdinių giesmių ir sveikinimų sūkurį. 1a ir 1d klasėse vyko integruotos lietuvių ir lenkų kalbų pamokos. Žiūrovus – tėvelius – džiugino lietuviškai prakalbę pasakų herojai, kalėdine šiluma apgaubė kartu lietuviškai ir lenkiškai giedama "Tyli naktis", gimtąja kalba nuskambėję sveikinimai ir linkėjimai. Kalėdaičiai, pasidalinti vaikų, tėvų bei mokytojų, tapo tikra bendrystės simboline duona. Panašios pamokos vyko ir 1c bei 1b klasėse. Jaunieji aktoriai stebino žaismingumu, scenine drąsa, raiškia lietuvių kalba. "Tyli naktis" skambėjo darniai giedama lietuvių ir gimtąja kalba. Gražių įspūdžių akimirkos nuotraukose.

Lietuvių kalbos mokytojos Aušra Šilanskienė, Gražina Vilkanecienė, Renata Denkovska