Kalėdinės giesmės

Kalėdų giesmės yra neatsiejama šios šventės dalis. Giedojimas prie Kūčių stalo – tai plačiai paplitusi Lenkijoje gyvenančių šeimų tradicija. Pasaulyje yra paplitęs kalėdavimo paprotys, kai grupės persirengusių žmonių klajoja iš namų į namus, dainuodami ir giedodami. Anglijoje juos galima sutikti visą gruodžio mėnesį įvairiausiose miestų ir miestelių vietose. Mūsų progimnazijos 6-8 klasių mokiniai tęsia tradiciją, ir kiekvienais metais jungtinis jų choras kviečia pasiklausyti angliškai skambančių šventinių dainų. Šiais metais gruodžio 20 ir 21 mokyklos koridoriuje skambėjo tokie kūriniai kaip „Jingle Bells”, „Drummer Boy”, „Last Christmas”, „Deck the Halls” , „Ding Dong Merrily on High” bei daug kitų.