Jono Pauliaus II gyvenimui ir veiklai atminti

Naujienos

DSCN4034Balandžio 11-16 dienomis mūsų progimnazijos mokiniai svečiavosi Lenkijos Ząbki miesto gimnazijoje. Jie dalyvavo Tarptautinėse futbolo rungtynėse ir II-ajame tarptautiniame mokslo festivalyje „Marijos Sklodovskos-Kiuri padėjėjas”. Svečiai iš Lenkijos, Lietuvos ir Čekijos mokyklų paminėjo lėktuvo katastrofos Smolenske metines.

Visą savaitę jaunimas aktyviai dalyvavo įvairiuose konkursuose – matematikos, gamtos mokslų, dailės, informatikos bei fizinio pasirengimo. Jauni „alchemikai” laboratorijose atliko nemažai eksperimentų. Naudojantis interaktyviomis lentomis buvo pravestos matematikos ir anglų kalbos pamokos. Didžiausio susidomėjimo sulaukė teminiai baigiamojo konkurso pasirodymai.

Tą pačią dieną vyko III-ojo tarptautinio mokyklinių komandų futbolo turnyro finalinės rungtynės. Šį kartą mūsų komanda nusileido šeimininkams.

Dienos, skirtos sportui ir laisvalaikiui, prabėgo greitai ir naudingai, o mokiniai sugrįžo pilni gerų emocijų.