JESIENNE ZWIEDZANIE…

Właśnie minęła jesień, która jak wiadomo bywa dość kapryśna, stąd zaplanowane wyjazdy plenerowe nie zawsze się udają ze względu na aurę. Dlatego uczniowie specjalnej troski wraz z opiekunami i rodzicami skorzystali z miejsc zamkniętych.

Najpierw zwiedzili Jednostkę Ratowniczo – Gaśniczą w Trokach. Nie pominęli również Bazyliki pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, która słynie z obrazu Matki Boskiej Trockiej.

Kolejnym miejscem pobytu było Centrum bezpiecznego miasta Wilna. Po obejrzeniu filmików na temat zasad ruchu drogowego i bezpieczeństwa na drodze dzieci w sposób praktyczny przypomniały sobie owe zasady.

Zajęcie edukacyjne "SIMBOLIŲ PASLAPTYS" w Pałacu Królewskim dostarczyło dzieciom i dorosłym nowych wiadomości i sprawiło wiele radości.