JESIENNE ZWIEDZANIE…

Aktualia Wychowanie nietradycyjne

Właśnie minęła jesień, która jak wiadomo bywa dość kapryśna, stąd zaplanowane wyjazdy plenerowe nie zawsze się udają ze względu na aurę. Dlatego uczniowie specjalnej troski wraz z opiekunami i rodzicami skorzystali z miejsc zamkniętych.

Najpierw zwiedzili Jednostkę Ratowniczo – Gaśniczą w Trokach. Nie pominęli również Bazyliki pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, która słynie z obrazu Matki Boskiej Trockiej.

Kolejnym miejscem pobytu było Centrum bezpiecznego miasta Wilna. Po obejrzeniu filmików na temat zasad ruchu drogowego i bezpieczeństwa na drodze dzieci w sposób praktyczny przypomniały sobie owe zasady.

Zajęcie edukacyjne "SIMBOLIŲ PASLAPTYS" w Pałacu Królewskim dostarczyło dzieciom i dorosłym nowych wiadomości i sprawiło wiele radości.