„Jei nebijai skraidyti“

Naujienos Netradicinis ugdymas

Balandžio 2-ąją visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena. Ta proga Vilniaus Ryto progimnazija sukvietė moksleivius iš įvairių mokyklų į literatūrinę popietę "Jei nebijai skraidyti". Mūsų mokyklos mokiniai A. Korenikova, E. Pozniakova, M. Minkel, E. Voišvilo, K. Stankevič, A. Stankevič, M. Bogdzevič, lydimi mokytojų G.Vaitiekėnienės, I. Jakštienės, dalyvavo šiame renginyje. Šventės dalyviai džiugino išradingais pasirodymais, raiškiai skaitomais tekstais, šokiais, parengtais projektais. Daug aplodismentų sulaukė mūsų mokinių parengta literatūrinė kompozicija "Jei nebijai skraidyti". Skambėjo daina, eilės, prasmingi tekstai apie knygų skaitymą, o mokinės D. Kuncevič ir L. Markovičiūtė (mokytoja N. Januševičienė) pristatė parengtą knygos "Krabatas, arba Treji metai užburtame malūne" prezentaciją – filmą.

Šventės šeimininkai visiems renginio dalyviams įteikė dovanėles ir palinkėjo: "Kad meilė knygai neišblėstų, reikia ją nuolat kurstyti – nuolat skaityti ir nebijoti skristi ant vaizduotės sparnų".

Dėkojame šventės dalyviams ir Martos mamytei Belogorcevai Ivonai už pagalbą lydint mokinius į šventę.