Jaunųjų skaitytojų krikštynos

Naujienos

     Pramokusių skaityti pirmokėlių krikštynas bibliotekininkės Ana Žabelovič ir Regina Snežko organizuoja kasmet. Šio susitikimo tikslas –  skatinti pirmų klasių mokinius skaityti, padėti jiems atskleisti stebuklingą knygų pasaulį.
      Bibliotekoje apsilankę 1-ų klasių mokiniai susipažino su skaitytojų pareigomis ir naudojimosi biblioteka taisyklėmis, sužinojo kaip galima rasti norimą knygą. Įdomios užduotys ir bibliotekininkių paruošti klausimai suteikė jauniems skaitytojams daug džiaugsmo.
     Stropūs pirmokėliai prisiekė, kad saugos knygas, rūpinsis jomis ir dažnai lankysis bibliotekoje. Vaikai buvo apdovanoti knygų skirtukais, knygelėmis, o jų tėveliai – skrajutėmis.

   Dėkojame mūsų nenuilstančioms bibliotekos darbuotojoms – Anai Žabelovič ir Reginai Snežko už puikiai organizuotas krikštynas!