Jasełka z Małym Księciem

Aktualia

    Dnia 18 grudnia, tuż przed Bożym Narodzeniem klasa 6b miała przedstawienie ,,Jasełka z Małym Księciem", w  którym przedstawiła codzienne życie dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Przedstawienie rozpoczęły diabełki, które chciały zabrać czas. Młodzież spędzała czas przy telefonie, dzieci się bawiły, a dorośli mieli bardziej poważne sprawy i nikt nie zwracał uwagi na Jezuska. Zauważył to Mały Książę, który przywędrował na naszą planetę, aby dowiedzieć się, jak wygląda codzienne życie ludzi.   

   Z przedstawienia wynikło, iż za mało czasu poświęcamy sobie nawzajem. Każdy rodzic i chyba dzieci wyciągnęły wnioski. Inscenizacja skończyła się oklaskami.

   Po spektaklu czekał na wykonawców  stół, przyszykowany przez rodziców. Wszyscy wspólnie przełamali się opłatkiem. Następnie uczniowie wymienili się prezentami  i z uśmiechem na twarzy wrócili  do domu.