„Jak zapusty, to zapusty! Dzisiaj pełny, jutro pusty! Chwytaj pączki na widelec, bo to jutro już Popielec”

Aktualia Wychowanie nietradycyjne

W tym roku, po raz pierwszy w klasie dzieci specjalnej troski, zostały zorganizowane Zapusty. Kiedyś obchodzono zapusty głośno i hucznie. Tak też było w poniedziałkowe popołudnie 8 lutego w naszej klasie. Rozbrzmiewała ona wspaniałymi tekstami, przyśpiewkami i tańcami. Na uwagę zasługuje fakt, że w przedstawieniu brali udział rodzice, zarówno w charakterze aktorów, jak i projektantów strojów scenicznych. Z dumą możemy stwierdzić, że nasza społeczność ma wiele ukrytych talentów, czego dowodem jest ta wspaniała inscenizacja. Po raz kolejny potwierdza się teoria, że działając wspólnie można wiele osiągnąć.

Z całego serca gratulujemy oraz dziękujemy rodzicom, którzy brali udział w przedstawieniu lub w jakikolwiek inny sposób przyczynili się do jego powstania i zorganizowania tak wspaniałego święta.