,,Įžengus“ į J. Mateikos paveikslą

Naujienos

Liublino unijos 450-ųjų metinių proga 6d klasės mokiniai (mokyt. B. Antonenko ir E. Stankevičienė) dalyvavo istorijos ir lietuvių kalbos  projekte ,,Liublinas – Lietuvos ir Lenkijos unijos miestas“. Šeštokai gilino savo žinias apie vieną svarbiausių   įvykių dviejų valstybių istorijoje – Liublino uniją. Nuvykę į Valdovų rūmus mokiniai, susibūrę prie garsaus  J. Mateikos paveikslo ,,Liublino unija“, dalyvavo edukacinėje pamokoje Pasivaikščiojimas po J. Mateikos paveikslą. Projekto dalyviai, iš anksto pasidomėję drobėje pavaizduotų didikų biografijomis, aktyviai atsakinėjo į gido klausimus, kalbėjo apie paveiksle užfiksuotą lemtingą priesaiką. Pasibaigus užsiėmimui mokiniai buvo apdovanoti pratybų sąsiuviniais, kuriuose atlikdami užduotis galės įtvirtinti savo žinias.