Išvyka prie Baltijos jūros

Netradicinis ugdymas Švietimo paslaugų sistemos prieinamumo didinimas specialiųjų poreikių mokiniams

 Gegužės pabaigoje specialiųjų poreikių klasės mokiniai bei jų draugai iš 4b, 4a ir 4c klasių kartu su mokytojomis vyko į dviejų dienų kelionę prie Baltijos jūros. Per tą trumpą laiką jie spėjo ne tik pasivaikščioti gražiomis Klaipėdos gatvėmis ir uosto pakrante. Daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų sukėlė delfinų ir jūrų liūtų pasirodymas. Keliautojai dalyvavo edukaciniame užsiėmime apie gintarą, jo spalvą, struktūros įvairovę, fizines ir chemines savybes, inscenizavo legendą apie "Jūratę ir Kastytį" bei ieškojo gintarėlių Baltijos pakrantėje. Čia pat jie statė smėlio pilis, žaidė su kamuoliu, rinko gražius akmenukus ir kriaukleles, braidė po smėlį.

Kai kurie iš mokinių pirmą kartą pamatė Baltijos jūrą, kai kam tai buvo jau ne pirmas susitikimas su ja. Dėkojame progimnazijos direktorei, padėjusiai išpildyti vieną iš svajonių.