Išvyka į Vl. Sirokomlės muziejų ir Medininkus

Rugsėjo 16 dieną 3d ir 4a klasių mokiniai lankėsi Bareikiškių kaime, XIX amžiaus dvarelyje, kuriame gyveno ir kūrė Vladislavas Sirokomlė. Mokiniai pasivaikščiojo po muziejų, kuriame saugomi poeto asmeniniai daiktai bei knygos. Taip pat čia jie susipažino su Vl. Sirokomlės biografija ir kūryba. Vienoje iš muziejaus patalpų pradinukai buvo pakviesti į kaligrafijos pamokėlę, kurios metu išbandė kelias senovines rašymo priemones. Po smagaus užsiėmimo mokiniai nuskubėjo į iškylą poeto sode.

Toliau kelias vedė į Medininkus, kuriuose keliautojai aplankė gražią medinę bažnyčią ir, be abejo, neseniai atstatytą Medininkų pilį. Po trumpos istorijos pamokos ir ekskursijos po tvirtovę pradinukai susitiko su lankininku ir buvo pakviesti pašaudyti iš senovinių lankų.