Išvyka į teismą

Naujienos

Kiekvienas iš mūsų jau mąstė apie tai, kuo norėtų tapti. O kaip pasirinkti profesiją, jos neišbandžius? Kada susipažinti su profesijos užkulisiais, jos teigiamomis ir neigiamomis pusėmis ir rasti kelią, vedantį į aukštumas?

Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos mokytojai padeda savo mokiniams pažinti save, atrasti stipriąsias savybes, atskleisti talentus ir gebėjimus. Štai 7e klasės mokiniai gilinosi į teisėjo profesijos subtilybes.

Vilniaus miesto apygardos teismo posėdžių salė pasirodė esanti žavi vieta, o apie ją ir teisėjo kasdien atliekamą darbą pasakojo teisėjas Valerij Lauš. Septintokai klausėsi pasakojimo apie teismo proceso eigą, dažniausias teismų priežastis ir teisėjo darbo iššūkius. Pono Laušo istorija sužavėjo mokinius. Jie išgirdo, koks ilgas gali būti kelias iki svajonės išsipildymo, o aukštumas pasiekia tik geriausieji.

Teisėjo Valerijaus pasakojimas sužavėjo septintokus, ir keli iš jų jau yra pasiryžę eiti teisėjo profesijos keliu.

Dėkojame teisėjui Valerijui už įtaigų pasakojimą!

Katrina Astaščenko 7e