Išvyka į planetariumą

Kovo pradžioje 1e klasės mokiniai lankėsi vieninteliame Lietuvoje ir Baltijos šalyse specializuotame astronomijos ir gamtos mokslų informaciniame centre – Vilniaus universiteto planetariume. Kupolo formos Žvaigždžių salėje mokiniams buvo pristatyta gamtos ir pasaulio pažinimo programėlė "Mūsų mažieji globotiniai". Pirmokai papildė savo žinias apie namuose auginamus gyvūnus. Jie sužinojo, kad galima laikyti ne tik kates ar šunis, bet ir dekoratyvinius triušius, šeškus ar iguanas. Unikalios projekcinės aparatūros pagalba stebėjo Saulės sistemą sudarančias planetas, mažuosius Saulės sistemos kūnus. Kupole vaikai pasijuto tarsi gulėtų po atviru dangumi, o virš jų skraidytų žvaigždės ir planetos.